<< شرایط وقوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی GKP >>


1395/07/18 | نوشته ی: مدیر سایت |   2066


شرایط وقوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی GKP
کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی GKP از سوی کاربر است.
ورود کاربران به وب سایت فروشگاه اینترنتی GKP و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی GKP از سوی کاربر است .
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

قوانین عمومی :
توجه داشته باشید در کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی GKP منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و قوانین جاری وزارت تعاون
، کار و رفاه اجتماعی و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است . در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه ها و خدمات فروشگاه اینترنتی GKP تغییراتی در آینده ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییراست.

تعریف مشتری یا کاربر :
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی GKP اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی :
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی GKP استفاده می کنید و یا به فروشگاه اینترنتی GKP ایمیل می زنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود ودر صورتی که در خواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد ، شما موافقت می کنیدکه فروشگاه اینترنتی GKP به صورت الکترونیکی ( ازطریق پست الکترونیکی یا سرویس پیام کوتاه ) همچنین جهت اطلاع رسانی رویداد ها ، خدمات و پروموشن ها ، امکان دارد فروشگاه اینترنتی GKP برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید .در صورتی کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک نداشته باشند ، می توانند عضویتدریافت خبر نامه فروشگاه اینترنتی GKP
در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست های رعایت حریم شخصی :
فروشگاه اینترنتی GKP به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدماتسایت استفاده می کنند ، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.
فروشگاه اینترنتی GKP متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا ، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را ، توسعه دهد . در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی GKP ،شما رضایت خود را از این سیاست نشانمی دهید .
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدماتفروشگاه اینترنتی GKP ، مانند لوگو ، علائم تجاری ،متن،توضیحات ،گرافیک ، آرم ، تصاویر و کپی ، داده ها وکلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی GKP جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی GKP است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی GKP محفوظ می دارد .

کلیه سفارش های ثبت شده در قسمت فروشگاه سایت GKP به صورت آنلاین قابل خرید و پرداخت می باشد و در صورت در خواست کاربر فاکتور خرید به صورت ایمل ارسال خواهد گردید .
در صورت تمایل مشتری به خرید چند پکیج آموزشی به صورت یکجا باید در سبد های خرید علامت گذاری مربوطه از طرف کاربر صورت پذیرد.